Koncert pořádaný k 15. výročí založení hospice CITADELA

Typ: ostatní
Koncert pořádaný k 15. výročí založení hospice CITADELA 1Na koncertě vystoupí František Segrado a jeho hosté. Koncert se uskuteční v pátek 6.4.2018 od 19.00 hodin ve velkém sále KZ města Valašského Meziříčí.

Můžete se těšit na večer plný písní v podání Františka Segrada, Marty Santovjákové Gerlíkové a Ludmily Vaškové, doprovázený Cimbálovou muzikou Valašsko a na laskavé povídání o životě, o tvorbě, o nově připravované pohádce a o všem možném.

František Segrado je skvělý hudebník, známý například ze spolupráce z Michalem Horáčkem nebo jako ústřední postava z filmu Děda, Marta Santovjáková Gerlíková je zpěvačkou lidových písní a tvůrkyní zmíněného filmu, Ludmila Vašková, je malířka, keramička a zpěvačka.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit na recepci Diakonie ČCE – hospic CITADELA, Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí. Rezervace je možná na tel.č. 571 629 084, 739 244 810 nebo na e-mailu venturova@citadela.cz. Vstupné je od 190,- Kč. Výtěžek koncertu je určen na podporu naší činnosti. Přijďte si užít pěkný večer a zároveň podpořit dobrou věc.

Vytvořeno: 12. 3. 2018
Poslední aktualizace: 12. 3. 2018 11:01