Nová zelená úsporám - ZÁKLADNÍ INFORMACE

Nová zelená úsporám - ZÁKLADNÍ INFORMACE 2

Je možné získat podporu na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů na území celé ČR, instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů či výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí podpory pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností, výměnu neekologických zdrojů tepla na vytápění, instalaci systémů větrání se zpětným ziskem tepla a na instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů.3. výzva pro rodinné domy

Stav výzvy: Příjem žádostí
Podání žádosti od: 22.10.2015
Podání žádosti do: 31.12.2021

Informace o výzvě

Podat žádost

Seznam výrobků a technologií

Při realizaci podporovaných opatření musí být u 1. výzvy pro rodinné domy instalovány pouze materiály, výrobky nebo technologie zapsané v Seznamu výrobků a technologií (SVT), který Vám garantuje dosažení minimálního standardu kvality. U dalších výzev je seznam doporučený.

Seznam výrobků a technologií

Vyhledávání v seznamu výrobků a technologií

Renovuj dům

Interaktivní průvodce zde