Rozšíření systému separace BRO v obcích Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko II

Obec Police se znovu zapojila do společného projektu v rámci Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko.

Obec Police se zapojila do společného projektu s názvem „Rozšíření systému separace BRO v obcích Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko II“ (reg. č. projektu CZ.05.3.29/0.0/0.0/18_103/0008447), který je spolufinancován Evropskou unií – Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

Realizací tohoto projektu dojde k rozšíření separace biologicky rozložitelných odpadů v 8 obcích Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko. Kromě obce Police tak budou kompostéry vybaveny také domácnosti v obcích Jarcová, Kelč, Krhová, Kunovice, Lešná, Oznice a Valašské Meziříčí. Rozdáno zde bude celkem 1 090 kusů domácích kompostérů. Nově vybudovaná kapacita pro předcházení vzniku komunálních odpadů je předpokládána až na 629,47 tun.

Datum vložení: 3. 6. 2019 7:28
Datum poslední aktualizace: 31. 3. 2020 11:30