Výsadba stromů ve stavebním obvodu Výpusta

Cílem projektu je společná výsadba 21 ks stromů

VÝSADBA STROMŮ VE STAVEBNÍM OBVODU VÝPUSTA

Státní fond životního prostředí v tomto měsíci akceptoval žádost obce Police o dotaci na realizaci akce „Výsadba dřevin ve stavebním obvodu Výpusta“ (ev. č. 1190900316).

Na základě této akceptace jsou pro obec Police rezervovány finanční prostředky ve výši 134 500 Kč. Jedná se o 100% dotaci, která je určena na výsadbu 21 kusů dřevin typických pro zdejší krajinu. Objeví se zde na příklad javor, habr, dub nebo lípa. Návrh výsadby si můžete prohlédnout v přiložených výkresech. Myšleno je však i na zachování vysazené zeleně, která v posledních letech trpí zejména suchem, a proto je naplánováno také pořízení technologií pro závlahu nově vysazovaných stromů v podobě zavlažovacích vaků.

Realizace projektu je naplánována do konce roku 2020 a k samotné výsadbě zveme všechny občany obce Police, kteří budou mít čas a chuť se zapojit.

Část 1

Část 2

„Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministerstva životního prostředí.“

Datum vložení: 23. 3. 2020 18:04
Datum poslední aktualizace: 11. 9. 2020 15:14