Obsah

Napij se jinack

Typ: náš tip
Napij se jinack 2Obec Police se zapojila do kampaně #dostbyloplastu. Je na čase rozloučit se s dobou plastovou - s „životem na jedno použití“.

 

 

Současný stav je neudržitelný, postupně jsme zavalováni odpadky, které, s hořkostí řečeno, v lepším případě končí na skládkách, pokud se neválí po ulicích, nevisí na stromech nebo se nevrší v přírodě.

V rámci kampaně #dostbyloplastu se vedení obce Police rozhodlo pořídit 1000 ks NICKNACK vratných kelímků, které budou zdarma půjčovány všem spolkům a organizacím, které pořádají v obci (nebo i mimo ni) jakékoliv kulturní, společenské, sportovní a jiné akce pro veřejnost.

Poprvé se vratné kelímky objeví už 30.6.2019 na Polické pouti. Zatím se bude jednat o kelímky s logem Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko, jehož je obec členem a které najdete třeba i na celé DTBsérii i Polickém okruhu. Od začátku července již bude možnost zapůjčit si originální polické kelímky se znakem obce Police, se kterými se setkáme např. při oslavě 125. výročí SDH Police nebo na Mysliveckém odpoledni.

A jak to funguje?

Objednám si drink, zaplatím za něj + zaplatím zálohu za kelímek. Při objednání dalšího drinku svůj první kelímek vrátím a automaticky dostanu další (zálohu už tak znovu neplatím). Při odchodu z akce si kelímek buď nechám jako suvenýr nebo ho vrátím a dostanu zpět svoji zálohu. 

=> takže mě to nestojí ani 1 Kč navíc, nevyprodukuju žádný odpad a šetřím nejen přírodu, ale taky síly pořadatelů, kteří po mě už nemusí nic uklízet!

Kelímek má navíc chytrý patentovaný klip, který se dá např. za pásek kalhot a nikde mi tak nepřekáží. NICKNACK - NAPIJ SE JINACK

Plakát

 


Vytvořeno: 11. 6. 2019
Poslední aktualizace: 11. 6. 2019 14:14
Autor: Karolína Holl