Projektové dny

Leden - únor 2020

V pondělí 27. 1. 2020 se děti z MŠ zúčastnily projektového dne - Kouzelné dveře do světa čtení, kde se seznámily s knihami pod vedením paní knihovnice z Valašského Meziříčí.

Následující den, 28. 1. nás ve školní družině navštívili zaměstnanci Hvězdárny ve Valašském Meziříčí, kteří nám názorně předvedli zajímavosti ze světa robotiky a žáci si mohli na vlastní kůži vyzkoušet práci s roboty.

Ve čtvrtek 13.2. jsme se se žáky ZŠ zúčastnili projektové dne na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské, kde si žáci mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak se fouká sklo a jak se vyrábí mozaika ze skleněných dílků.

Ve čvrtek 20. 2.  žáci ZŠ bruslili na zimním stadionu ve Valašského Meziříčí.

Ve středu 26. 2. se rovněž se žáky ZŠ zúčastníme projektového dne v Rožnově pod Radhoštěm ve výrobně svíček UNIPAR, kde se žáci dozví, jak se vyrábí svíčky a sami si vyzkouší vyrobit vlastní svíčku.

Datum vložení: 6. 1. 2020 10:00
Datum poslední aktualizace: 21. 2. 2020 10:16