Místo pohybu osob

katastr obce

Místo pohybu osob.

Vláda ČR za účelem předcházení šíření onemocnění COVID-19 nařizuje mimo jiné zákaz volného pohybu osob od 21:00 do 04:59 hodin. Dále nařizuje mimo jiné pobývat v době od 05:00 do 20:59 v místě svého trvalého pobytu nebo bydliště mimo nezbytných cest do zaměstnání, k zajištění nezbytných potřeb příbuzných a blízkých, nezbytné cesty do zdravotnického zařízení, nákupu a za účelem vyřízení nezbytných úředních záležitostí. Občané mohou podnikat cesty za účelem pobytu v přírodě, a to za podmínky společné přítomnosti pouze členů jedné domácnosti a jen na území obce, ve které má osoba trvalý pobyt. Občané Polic se tedy mohou při procházkách pohybovat pouze v katastru naší obce. Pro lepší orientaci připojujeme mapu s vyznačeným obvodem katastru.

Datum vložení: 6. 3. 2021 8:00
Datum poslední aktualizace: 6. 3. 2021 8:00

Dnes je 27.4.2024

Svátek má Jaroslav