Hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 3. 2023

Hlášení místního rozhlasu ze dne 24. 3. 2023 1

Hlášení rozhlasu v 16:00 hodin

Obecní úřad ve spolupráci s mysliveckým spolkem Jasenec-Police pořádá dnes akci "Ukliďme Police". Ochranné prostředky a pytle na odpad se budou vydávat v 17:00 hodin na točně. Pro děti bude připravena skladká odměna.

Obecní úřad oznamuje, že v sobotu 25. března se bude konat svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu na obvyklých místech:

U kříže na horním konci 08:00 – 09:00

Na točně                              09:00 – 10:00

Na křižovatce k farmě    10:00 – 11:00

Prosíme občany, aby osobně předávali odpady svozové firmě a nevytvářeli hromady.

Současně se sběrem nebezpečného odpadu provedou místní hasiči svoz železného šrotu, autobaterií a vysloužilých elektrospotřebičů, které prosíme nachystejte v sobotu před své domy.

Ranč u Vrbů vás srdečně zve na akci Vynášení Moreny, která se koná v neděli 26. března. Přijďte nám pomoci vynést paní Zimu a oslavit příchod jara. Začínáme na Ranči u Vrbů v 15:00 hodin. Odtud půjdeme průvodem obcí zpět na Ranč u Vrbů. Čeká vás svezení na koních, pro děti drobné soutěže a symbolické spálení smrtky Moreny. Občerstvení je zajištěno.

Tělovýchovná jednota Police zve všechny fanoušky na přátelské utkání Police - Hutisko, které se odehraje v neděli 26. brezna od 15:00 hodin na hřišti v Policích. Občerstvení je zajištěno.

Z důvodu poruchy na vodovodním řadu nepoteče v pondělí 27. března od 8:30 hodin voda. Pro případ potřeby bude na rozcestí přistavena cisterna s pitnou vodou.

Datum vložení: 24. 3. 2023 16:00
Datum poslední aktualizace: 24. 3. 2023 16:00