Hlášení rozhlasu ze dne 3. 9. 2020

Cyklistický spolek PKM Bike Team, z. s. pořádá tuto sobotu, 5.9.2020 od 11:00 hod. v pumptrackovém areálu pod klubovnou 4. ročník závodu pro všechny věkové kategorie „PUMPTRACK RACE POLICE“. Všichni jste srdečně zváni.

Myslivecký spolek Kelečsko vás zve na přehlídku trofejí spárkaté zvěře, která se koná tuto sobotu a neděli od 8 do 16 hodin v Kulturním domě v Kelči. Během výstavy bude u kulturního domu doprovodný program, ve kterém vystoupí po oba dny Dechová hudba Kelč, v neděli v 10 a ve 12 hodin pěvecký sbor Mužaci Moravia z partnerské obce Ladce a ve 13 hodin dechový soubor Moravanka Jana Slabáka. V průběhu celé neděle budou probíhat ukázky sokolnických dravců.
Občerstvení zajištěno, vstup zdarma.

Datum vložení: 3. 9. 2020 17:00
Datum poslední aktualizace: 3. 9. 2020 17:00

OBEC

Dnes je 23.4.2024