Police - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Sportovní plochy projdou rekonstrukcí

Sportovní plochy projdou rekonstrukcí 1

Sportovní plochy

V průběhu příštích dnů se budou opravovat dvě sportovní plochy, hřiště u obecního úřadu a víceúčelové hřiště pod Doubravkou.

Na hřišti u obecního úřadu bude dlážděná plocha nahrazena polyuretanovým povrchem, novým integrovaným basketbalovým košem a ochranným oplocením mezi budovou obecního úřadu a plochou hřiště. Do svahu bude instalována tribuna, tvořena betonovými stupni. Součástí stavby bude i Workoutové hřiště.

Víceúčelové hřiště bude opatřeno novým povrchem, budou vyměněny poškozené mantinely včetně obou basketbalových košů a poškozené ochranné sítě. Po dostavbě tak budou moci obě sportoviště sloužit v plném rozsahu všem zájemcům, především dětem, které jsou v době pandemie velmi omezeny ve sportování.

Datum vložení: 1. 5. 2021 12:27
Datum poslední aktualizace: 3. 5. 2021 14:30