Pumptrack Race Police 2017

Shrnutí prvního ročníku

V sobotu 2.9.2017 jsme uspořádali první ročník závodu pumptrack Race Police. Přestože ještě den před závodem vydatně pršelo a asi málokdo věřil, že se závod uskuteční, podařilo se připravit trať ve vynikající kvalitě, což uznali a ocenili samotní soutěžící. Hlavního závodu se zúčastnilo 39 soutěžících a vloženého závodu Retro Race 13 soutěžících. Velkou poctou pro nás byla účast Jakuba Kantora, reprezentujícího ČR ve fourccrossu na Mistroství světa, který neponechal nic náhodě a stal se i vítězem mužské kategorie v Policích. Velký dík patří i divákům za povzbuzování a vytvoření skvélé atmosféry a sponzorům za podporu a to: Carbolbike, Váhala a spol., Spedos, Wolko-Plast s.r.o., Kremel, Obec Police.

Miroslav Kašík, ml.

předseda PKM Bike Team, z.s.

Datum vložení: 9. 10. 2017 9:59
Datum poslední aktualizace: 9. 10. 2017 16:28