Zprávičky z Mateřské školičky

Zprávičky z Mateřské školičky 1

Rozloučení s předškoláky

Letos jsme se v mateřské škole rozloučili s dětmi, které v letošním školním roce ukončí povinnou předškolní docházku a postoupí o jedno patro výš, do školy základní.

Jsou to: Zuzana Zoubková, Vojtěch Mikulenka, Josef Navrátil a Vít Havran.

Slavnostní rozloučení proběhlo ve čtvrtek 17. června 2021 ve třídě mateřské školy za účasti učitelek MŠ, paní ředitelky, zástupců kulturní komise při OÚ Policích a rodičů a prarodičů našich předškoláčků. Děti krásně zazpívaly, přednesly básničky a představily se, každé pod svým vlastním autoportrétem. Odměnou byly dárky a gratulace s přáním, aby se jim ve škole líbilo. Pak si v doprovodu paní ředitelky všichni prohlédli třídy školy a seznámili se s prostředím, do kterého děti od září nastoupí. Odpoledne jsme ukončili prohlídkou fotek z činností MŠ v letošním školním roce a výborným pohoštěním. Loučení s předškoláčky ještě pokračovalo následující den výletem do Valašského Meziříčí. Navštívili jsme Vrtuli – svět zábavy a deskových her, dětské hřiště a nechyběla ani zmrzlina.

Datum vložení: 2. 7. 2021 12:42
Datum poslední aktualizace: 2. 7. 2021 12:44

ZŠ a MŠ

Dnes je 27.4.2024