Zprávičky z mateřské školy

Pěkný pozdrav všem.

Přestože i na nás doléhá koronavirová krize se stále se prohlubujícím dosahem mimořádných opatření, troufáme si konstatovat, že naše mateřská škola zůstává v pohodě, jak to též máme v názvu našeho vzdělávacího programu – Pohodová školička. Snažíme se ze všech sil, aby nám spolu bylo dobře a abychom si zimní čas v tomto roce užili co nejvíce. Jak být soutěživý, dosáhnout úspěchu, snažit se být ,,ten první" anebo se vyrovnat s tím, kdy jsme první odzadu, to vše si děti měly možnost zažít v lednu v již třetím ročníku naší ,,Zimní školkiády" , při které se seznamovaly s různými zimními sporty. A což teprve ta radost, když k tomu napadl sníh. Jak jsme si to užili, můžete sami shlédnout na webových stránkách školy.

V únoru nás čeká školkový karneval v maskách a barevný týden s pohádkovými příběhy.

Pevně věříme, že pandemie co nejdříve ustoupí a budeme moci pořádat akce i s vaší účastí. ,,Už aby to bylo!"

Prozatím vám všem přejeme hlavně zdraví a snad brzy ,,Na shledanou" v naší mateřské škole.

Naše webové stránky:

www.pohodova-skola.webnode.cz