Zprávičky z naší školičky

Zpravodaj září 2022

Do školy se těšili prý úplně všichni – děti, žáčci i učitelé. A protože všichni přišli do školy usměvaví a spokojení, budeme jim to věřit.

V lavicích v letošním školním roce zasedne 18 žáků, což je o dva méně než v roce loňském. Složení tříd (I. třída – 1. a 4. ročník, II. třída 2. a 3. ročník) zůstává beze změny. Mateřskou školu bude letos navštěvovat 21 dětí.

Ke změnám nedošlo ani v pedagogickém sboru. Ve škole přivítali žáky paní učitelky Mgr. Pavlína Walterová, Mgr. Markéta Bělašková a paní ředitelka Mgr. Lucie Kristová a v mateřince paní učitelky Alena Luhanová a Lenka Pavlíková.

O naše plné žaludky se bude i nadále starat paní vedoucí školní jídelny Věra Gardianová, která je zároveň i účetní, spolu s paní kuchařkou Lenkou Svobodovou. Nově přijatou posilou v kuchyni je paní Markéta Vinklarová. Školnicí – domovnicí zůstává paní Renata Mikulenková.

Dětem a žáčkům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku a Vám všem krásné babí léto

Lucie Kristová, ředitelka školy

Datum vložení: 5. 9. 2022 8:54
Datum poslední aktualizace: 5. 9. 2022 8:56