Zprávičky ze školičky

Prázdniny utekly jako voda a nový školní rok je tu. Těší nás, že jsme se ve škole i ve školce sešli v plném počtu, dobré náladě, natěšení a většina z nás s úsměvem od ucha k uchu.

Od 1. září jsme přivítali ve školních lavicích naše nové prvňáčky – Vítka Havrana, Vojtu Mikulenku, Pepíka Navrátila a Zuzku Zoubkovou. V letošním školním roce bude naši školu navštěvovat 20 žáků. Také v pedagogickém sboru jsme uvítali novou členku, paní učitelku a vychovatelku pro školní družinu Mgr. Markétu Bělaškovou. Věříme, že se jí v naší škole bude líbit.

V měsíci září nás ale nečekají jen povinnosti a učení. Ve čtvrtek 2. září odpoledne se na školní zahradě uskutečnil tradiční zahajovací táborák. Pozvání přijal i bývalý pan ředitel Drahomír Buksa. Účast byla veliká a my moc děkujeme všem, kteří s námi přišli strávit příjemné a pohodové odpoledne plné sluníčka a dobré nálady.

Ve středu 15. září pojedeme se žáky školní družiny na projektový den do Rožnova pod Radhoštěm, kde navštívíme opravdovou kovárnu. Také děti ve školce se zúčastní projektového dne, půjdou se podívat na koně na místní farmu. V měsíci září ještě čeká školáky výuka na dopravním hřišti.

Mateřskou školu bude od 1. září navštěvovat 19 dětí. Ty přivítala nově zrekonstruovaná šatnička. I ve třídě školky se o prázdninách pracovalo, byly vymalovány obklady na zdech, položené nové linoleum a pro děti koupená a umístěná nová odpočinková zóna.

Velké poděkování a pohodový vstup do nového školního roku přejeme nejen dětem a žákům, ale i našim zaměstnancům, paní Věře Gardianové, Renátě Mikulenkové, Lence Svobodové, Evě Štochelové a paním učitelkám Aleně Luhanové, Lence Pavlíkové a Pavlíně Walterové.

Datum vložení: 7. 9. 2021 12:28
Datum poslední aktualizace: 8. 9. 2021 11:08