Zprávy ze školy

Další školní rok je za námi. Určitě nepatřil svým průběhem mezi ty poklidné vzhledem k epidemiologické situaci, různým vládním nařízením, časté distanční výuce a testování. I přes tyto překážky se nám vše podařilo společně zvládnout.(:

V červnu jsme se školní družinou navštívili v rámci projektu Šablony II Záchrannou stanici v Bartošovicích, kde byli žáci seznámeni s prací ochránců přírody. Další projektový den, kterého se zúčastnili školáci i děti z mateřské školy se uskutečnil v Terénním středisku Hájenka v Semetíně. Děti se dozvěděly mnoho zajímavého ze života žab a jiných obojživelníků.

Také jsme se vydali na školní výlet na Hranickou propast a do lázní Teplice nad Bečvou, kde jsme si prošli kolonádu, zahráli si minigolf a dozvěděli se plno zajímavých informací o propasti a jeskyních. Další zajímavostí, kterou jsme pozorovali v odpoledních hodinách bylo částečné zatmění Slunce.

Děti ze školky navštívily 24. června dopravní hřiště. Předposlední týden se uskutečnilo ve školce tradiční rozloučení pro předškoláky.

Se školním rokem jsme se rozloučili na Kozaře, kde proběhl už tradiční Pohádkový les. I letos se školáci proměnili v pohádkové bytosti a pro děti ze školky si připravili stanoviště s různými úkoly. Nechybělo sluníčko a dobrá nálada, ani opékání špekáčků, pozorování žabiček v potoce, malování na obličej, střílení ze vzduchovky, souboj v přehazované a večerní schovávaná. Všem, kteří s námi strávili krásné odpoledne, děkujeme.

Velké poděkování patří také Mysliveckému spolku Jasenec-Police za možnost využití myslivecké chaty a jejího okolí.

Přejeme krásné léto a dny plné pohody a spokojenosti. Děkujeme všem za přízeň, spolupráci a podporu.

Kolektiv zaměstnanců školy

Datum vložení: 2. 7. 2021 12:44