Denní stacionář DOBROMYSL nabízí volné kapacity

Volné kapacity

Diakonie Valašské Meziříčí poskytuje ucelený komplex zdravotních a sociálních služeb. Poskytujeme péči seniorům, lidem se zdravotním postižením, nemocným a umírajícím a pomáháme pečujícím zvládnout náročnou péči o jejich blízké.

V současné době Diakonie Valašské Meziříčí nabízí volné kapacity ambulantní služby Denního stacionáře Dobromysl. Stacionář je místem, kde mohou senioři, kteří již nemohou zůstat přes den sami, strávit smysluplný čas. Je místem, kde si mohou popovídat s druhými lidmi, zacvičit si, zazpívat, zahrát hry nebo něco hezkého vyrobit.

Zájemci o bližší informace nás mohou kontaktovat na:

O více informacích nabízené služeby se dočtete na našich webových stránkách https://www.diakonievm.cz/aktuality/denni-stacionar-dobromysl-nabizi-volne-kapacity/

Diakonie - Volné kapacity

Diakonie.jpg