Hřiště u obecního úřadu

Opravené hřiště

Hřiště je určeno k provozování aktivního odpočinku pro širokou veřejnost všech věkových skupin, zejména k míčovým hrám. Uživatelé jsou povinni šetřit zařízení areálu a dbát, aby nedošlo k jeho poškození a řídit se provozním řádem hřiště, který bude již brzo umístěn u vstupu na hřiště a také na webových stránkách obce. Je zakázáno zejména vstupovat na hřiště se psy a jinými zvířaty a také vjíždět na kole, koloběžkách a kolečkových bruslích.

Workoutové hřiště

Hřiště je navrženo na posilování pomocí váhy vlastního těla. Nosnost a možné zatížení jednotlivých prvků je do hmotnosti uživatele 120 kg. Celý provozní řád workoutového hřiště bude umístěn u vstupu na hřiště a na webových stránkách obce.

Datum vložení: 11. 11. 2021 12:45
Datum poslední aktualizace: 11. 11. 2021 12:48