Mistrovství ČR 2019 v tradičním karate a dvě zlaté medaile do Polic

V sobotu 15. června 2019 se konalo Mistrovství České republiky v tradičním karate, kterého se zúčastnilo přes 240 závodníků mnoha oddílů z celé ČR.

Závodní team Akademie Valašské Meziříčí je složen převážně z dětí a mládeže, kteří soutěží v disciplíně KATA (sestava technik v karate), KUMITE (různé formy řízeného zápasu dle věku a technické vyspělosti karatisty), ENBU (secvičený zápas 2 karatistů, ukázka využití karate) a KATA TEAMU.

Za Akademii závodili také Jakub a Ella Mikuláštíkovi, kteří dovezli do Polic 6 medailí. Ella obhájila titul mistryně ČR hned ve dvou disciplínách a dovezla domů dvě zlaté medaile a to v disciplíně - KATA TEAM a KUMITE. Stříbrnou medaili si odvezla za disciplínu KATA. Jakub si dovezl domů také tři medaile - dvě stříbrné za KATA a ENBU a bronzovou za KATA TEAM.

Datum vložení: 10. 7. 2019 8:08
Datum poslední aktualizace: 10. 7. 2019 8:15