Police se pyšní dvojnásobnou mistryní ČR v karate!

Česká asociace tradičního karate (ČATK) pořádala v sobotu 6. října 2018 v Ostravě Mistrovství České republiky, kterému předcházelo několik kol Národních pohárů a zahraničních soutěží.

Mistrovství České republiky v tradičním karate

Tvrdá dřina přinesla ovoce Elle Mikuláštíkové, Jakubovi Mikuláštíkovi, Petru Bělaškovi a Tomášovi Bělaškovi z Polic. Děti soutěžily o titul mistra ČR v disciplínách KATA (sestava technik) a KATA TEAM (kombinace zápasů a kata).

Ella Mikuláštíková vybojovala 1. místo v kata – obhájila již získaný titul z minulého roku, stala se tak dvojnásobnou mistryní ČR. Dále vybojovali 2. místo v kata týmu spolu s Petrem Bělaškou a Jakubem Mikuláštíkem a Tomáš Bělaška vybojoval 4. místo.

ČATK také vybrala reprezentanty na Dětský světový pohár v Litvě, kterého se Ella, Jakub i Petr zúčastní. Tak jim všichni držme palce ať se co nejlépe umístí!

Česká asociace tradičního karate je servisní organizací pro kluby tradičního karate v ČR. Jsme přímými členy České unie bojových umění, která sdružuje všechny organizace působící v oblasti bojových umění.

Česká asociace tradičního karate šíří karate podle standardů mezinárodní organizace World Traditional Karate Federation – WTKF v České republice. Tato mezinárodní organizace navazuje na činnost ITKF, kterou založil Sensei Hidetaka Nishiyama, nositel 9. danu karate. World Traditional Karate Federation je reprezentantem původních duševních i technických hodnot bojového umění karate.

Datum vložení: 8. 11. 2018 13:45
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2018 14:24