Polická SeniorKARTA

Motivační systém - AKTIVNÍ SENIOR 2020

V případě, že jste již dovršili věku 60 let nebo tento rok dovršíte, nalezli jste ve svých poštovních schránkách nejpozději do konce února Polickou SeniorKARTU.

SeniorKARTA

V rámci zavedení nového systému AKTIVNÍ SENIOR letos poprvé dostáváte tuto kartu, která bude mapovat Vaši činnost a aktivitu, kterou v obci Police a pro obec Police děláte.

Jelikož si toho vážíme a jsme rádi, že se aktivně podílíte na společenském životě, vzdělání i pohybových aktivitách, můžete být náležitě odměněni.

Nicméně celý systém je dobrovolný, takže pokud se nebudete chtít zapojit, vůbec nic se neděje.

Do SeniorKARTY můžete během roku sbírat razítka/podpisy za veškeré akce, které jsou pořádané v obci Police nebo obcí Police, které jsou bodově ohodnoceny a rozděleny do
3 kategorií.

Aktivity:
1 BOD Kulturní události – masopust, plesy, velikonoční pletení tatarů, stavění a kácení máje, pouť, rozsvícení vánočního stromu, vánoční besídka,… a další
2 BODY Přednášky a kurzy – cestovatelské přednášky, trénování paměti, angličtina pro seniory, PC gramotnost, kurz Veselý senior,… a další
3 BODY Pohyb a výlety – novoroční výšlap, autobusový zájezd SDH Police, cyklovýlet, myslivecký den, sportovní odpoledne, Polický okruh, pumptrackový závod, předsilvestrovský výšlap,… a další
5 bodů - Vyplněná SeniorOBÁLKA
s aktuálními informace a připevněná na lednici
(k dostání na obecním úřadě Police)

SeniorKARTA

Po nasbírání 20 bodů za různou kombinaci všech aktivit, dle Vašeho zaměření, kartičku prosím odevzdejte na obecním úřadě nebo doneste na předvánoční posezení seniorů, kde proběhne slavnostní slosování o hodnotné ceny.

První místo – poukaz do Rožnovských pivních lázní „Aktivní senior“ – bohatá pivní a bahenní péče pro dva - až 10 zážitků pro každého s předkrmem, večeří, neomezenou konzumací piva Radhošť a ochutnávkou v Málkově čokoládovně!

Seniorská obálka pomáhá seniorům a lidem se zdravotním postižením v tísni a ohrožení zdraví nebo života. Často se stává, že přivolaní zdravotníci záchranné zdravotní služby, hasiči nebo policisté nemají o osobě, v jejíž domácnosti zasahují, potřebné informace.

Záchranáři jsou o distribuci obálek do naší obce informováni a v případě potřeby tak budou seniorskou obálku ve vaší domácnosti hledat na lednici, aby ji mohli využít při záchraně vašeho života.

Seniorská obálka

___________________________________________________________________________________________

5 bodů za vyplněnou SeniorOBÁLKU obdržíte po Vašem „čestném pionýrském“ na obecním úřadě, případně to za Vás může potvrdit spolubydlící, soused, příbuzný, přítel nebo i nepřítel…, prostě kdokoliv kdo obálku na Vaší lednici skutečně viděl, je aktuální a připevněná na viditelném místě pro záchranáře.  Nový formulář pro aktualizaci údajů (kontaktní údaje, změna léků apod.) si během roku můžete vyžádat na obecním úřadě Police.

Pokud jste už nějakou akci absolvovali ještě předtím, než se k Vám SeniorKARTA dostala, každý organizátor akce Vám Vaši účast rád potvrdí i zpětně.

Datum vložení: 6. 8. 2020 7:00
Datum poslední aktualizace: 6. 8. 2020 7:00
Autor: Michal Havran

Dnes je 23.4.2024