Polické putování s vílou Poličkou

zdroj: Pixabay

Hra pro celou rodinu.

Letošní rok nezačal příliš šťastně. Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace nemohly být uspořádány tradiční společenské akce pro děti i dospělé. Doufáme, že se situace zlepší a budeme moci uspořádat na přelomu května a června na oslavu dne dětí zážitkový den – Polické putování s vílou Poličkou, kdy se Police promění do pohádky, občané do pohádkových bytostí a děti budou podle mapy s vyznačenou trasou plnit úkoly, luštit šifry, hádat hádanky a hledat poklad.

Nyní však musíme zjistit, jak vlastně víla Polička vypadá! Prosíme tedy všechny děti, aby namalovaly svou představu víly Poličky a obrázek doručily do konce dubna na obecní úřad. Zastupitelstvo obce poté vybere a odmění nejlepší obrázek, který nás bude celou akcí provázet.

Cílem této akce je propojení generací, upevnění vztahů, pobyt na čerstvém vzduchu a poznávání historických nebo pro občany důležitých budov v Policích. Ve zpravodaji vás postupně s těmito budovami a jejich historií krátce seznámíme. Žijeme v krásné vesnici a znát její historii nás všechny obohatí.

Prosíme rodiče, aby vyfotili dítě i s obrázkem víly Poličky. Všechny obrázky zveřejníme na webu a nejlepší obrázky budou ve Zpravodaji.

Markéta Stříteská, předsedkyně kulturní a sociální komise

Datum vložení: 6. 3. 2021 8:00
Datum poslední aktualizace: 6. 3. 2021 19:12

Ano, jsem velice spokojen(a) (49%)
Někdy ano, ale stále kombinuji s kontejnery (23%)
Ne, nevyužívám (28%)
Již jste hlasoval(a).

Dnes je 20.4.2021

Svátek má Marcela

• Mezinárodní den svobody tisku

Zítra má svátek Alexandra

Studený a mokrý duben plní sklepy a sudy.

O svaté Anselmeně semeno do země.