Polické putování s vílou Poličkou

sobota 24. července 2021

Cílem naší akce kulturní a sociální komise bylo propojení generací, upevnění vztahů, pobyt na čerstvém vzduchu, poznávání historických nebo pro občany důležitých budov v Policích.  Ve Zpravodaji jsme se postupně seznámili s těmito budovami. Žijeme v krásné vesnici a seznámit se s historií nás všechny obohatí.

Police se proměnily do pohádky, děti si u OÚ vyzvedly pohádkou mapu Polic se šiframi. Po vyznačených šipkách navštívily různá stanoviště a plnily na stanovištích úkoly. Byly to tyto disciplíny: První pomoc s vílou Poličkou, Skok první, rovný do pohádky, Ocas koně Šemíka, Vílí továrna na bonbóny, Zvířátka na paloučku s vílou, Kytičky na paloučku s vílou, Škola s kovbojem, Krmení Otesánka, Přelez, přeskoč, ale nepodlez, Hadice a had, Hasičská fontána.

Odměnou za velké snažení byla u každé disciplíny sladkost nebo drobný dárek a razítko do kartičky. Děti, rodiče a mnohdy i prarodiče předvedli své dovednosti a znalosti. Vše probíhalo zábavnou formou. K dobrým výkonům nám krásně svítilo sluníčko a všechny dozajista potěšila spousta sladkých odměn, drobných dárků a mnoho knih, které si děti odnášely domů.

Velice ráda bych poděkovala všem členům kulturní a sociální komise za úžasnou přípravu a velkou obětavost. Vše děláme pro radost a úsměv našich dětí.

Markéta Stříteská, předsedkyně Kulturní a sociální komise

Datum vložení: 28. 7. 2021 13:30