Regionální hra - Poznáváme Valašsko

Poznávejte Valašsko, putujte po stopách medvěda Jury!

Medvěd Jura se opět toulal po Valašsku a vybral dvacet míst, kde uložil razítka. Hra začíná už 1. června a trvá až do 30. září. Jste připraveni? Pojďte společně po jeho stopách na krásná a zajímavá místa Valašska.

Jak se zapojit? Zaregistrujte se na webu: www.poznavamevalassko.cz a stáhněte si herní plánek . Nebo si vyzvedněte v jakémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku herní brožurku.

A co dál? Putujte po Valašsku a sbírejte razítka. Pro účast ve finálním slosování o ceny je nutné odevzdat herní plánek se všemi 20 razítky.

Kde odevzdat vyplněnou herní kartu? Vyfoťte nebo naskenujte plánek a zašlete na e-mail regionalnihra@gmail.com. Nebo přijďte ukázat vyplněný plánek do Turistických informačních center. V informačních centrech dostanete i drobnou odměnu.

Chcete víc? Letos jsme pro vás připravili i jedno bonusové místo s pokladem, které ale najdete až vyplněním tajenky a absolvování všech dvaceti míst.

Datum vložení: 1. 6. 2020 13:30
Datum poslední aktualizace: 1. 6. 2020 13:43