Rozdělení finančních dotací na kofinancování sociálních a souvisejících služeb

Obce společně rozhodly o rozdělení finančních dotací na kofinancování sociálních a souvisejících služeb

V březnu 2020 proběhl již druhým rokem příjem žádostí o finanční dotaci do "Programu kofinancování sociálních a souvisejících služeb v Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko".
Jedná se o společný systém dofinancování služeb v sociální a sociálně zdravotní oblasti, které jsou určeny občanům 13 zapojených obcí mikroregionu (Branky, Choryně, Jarcová, Kelč, Krhová, Kunovice, Lešná, Loučka, Police, Poličná, Střítež nad Bečvou, Velká Lhota a Zašová).
Přijato bylo celkem 50 žádostí od 19 poskytovatelů sociálních a souvisejících služeb, kterým bylo na základě posouzení žádostí hodnotiteli a schválení valnou hromadou dne 9.6.2020 rozděleno celkem 1 780 000 Kč.
Schválený návrh rozdělení finančních dotací na kofinancování sociálních a souvisejících služeb v Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko je přílohou této zprávy.

Tabulka rozdělení dotací

Schválený-návrh-rozdělení-finančních-dotací-9.6.2020(2).pdf
Datum vložení: 12. 6. 2020 8:14
Datum poslední aktualizace: 12. 6. 2020 8:20