S akordeonem do Plzně

Velkého úspěchu dosáhla Alžběta Musialová, která se probojovala do celostátní soutěže ve hře na akordeon v Plzni.

Po vítězství v okresním koleRožnově pod Radhoštěm a krajském koleUherském Brodě se v květnu utká s ostatními nejlepšími akordeonisty z celé republiky. Na tuto celostátní soutěž ji bude doprovázet pan učitel Roman Vavřík ze ZUŠ Alfréda Radoka, ke kterému dochází již sedmý rok.

Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí slaví 80. výročí. Hlavní oslavy proběhnou v měsíci červnu v rámci Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka. K oslavám se připojí se svými vystoupeními žáci i soubory napříč všemi obory.

Vyvrcholením celého festivalu a oslav bude koncert známého písničkáře Jaromíra Nohavici s žáky ZUŠ Alfréda Radoka, a to v sobotu 15. června od 18:00 v Zámeckém parku Kinských. Žáci se svými učiteli se na koncert již nyní pilně představuje a představí vlastní úpravy Nohavicových písní.

Nohavica

Jsme pyšní, že díky jejímu nadšení a dlouholeté píli, jež věnovala tomuto hudebnímu koníčku, bude reprezentovat jak ZUŠ Alfréda Radoka, tak i samotné Police.

Datum vložení: 6. 5. 2019 7:47
Datum poslední aktualizace: 6. 5. 2019 9:41