Trénování paměti

27. 5. 2021

Kulturní a sociální komise při OÚ v Policích uspořádala ve čtvrtek 27. května 2021 Trénování paměti. Akce proběhla v příjemné atmosféře a účastníci si zábavnou formou procvičili svoje mozkové závity. Trénování vedla předsedkyně Kulturní a sociální komise paní Markéta Stříteská. Ke konci jsme si promítli záběry obce a okolí z povodní v roce 1997, které zapůjčil pan Josef Němec. Během trénování byly seniorům předány SeniorKarty, do kterých mohou, stejně jako loni, sbírat razítka za účast na společenských a sportovních událostech v obci. Už se moc těšíme na další pokračování Trénování paměti, které se bude konat za měsíc.

Datum vložení: 28. 5. 2021 12:32
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2021 12:57