Tříkrálová sbírka 2021

Charita Valašské Meziříčí

Jak to bylo v Policích

Letošní tříkrálová sbírka probíhala ze známých důvodů velmi netradičně. Tentokrát nechodili koledníci po domech, ale naopak ochotní dárci chodili na tři určená místa, kde mohli vložit do zapečetěných kasiček svůj finanční dar. S radostí mohu sdělit, že přes všechny tyto překážky se podařilo vybrat do kasiček 15 076,- Kč, což je jen o
4 242,- Kč méně než v loňském roce. Je to opravdu velmi krásný výsledek.  Mnozí z Vás jistě také podpořili sbírku bezhotovostním bankovním převodem na účet Charity nebo formou DMS. Všem Vám, štědrým dárcům, patří upřímný dík a přání pokoje a pevného zdraví v tomto roce.

Chci moc poděkovat paní vedoucí i její zástupkyni z prodejny Jednoty za to, že umožnily umístit zapečetěnou kasičku v prodejně. Rovněž moc děkuji paní Věře Gardianové za umístění kasičky ve škole.  Řada z vás využila také kasičku na obecním úřadě.  V neposlední řadě děkuji také dětem, které ještě před zahájením sbírky pomohly postupně roznést do schránek informační leták o využití darů z tříkrálové sbírky a tradiční malý kalendář.

Doufám, že v příštím roce bude Tříkrálová sbírka probíhat opět tradičním způsobem a že se opět setkáme osobně.

Marie Černochová, koordinátor pro Obec Police

Tříkrálová sbírka 2021