Uklízej v máji a vyhraj!

Cílem akce, která bude probíhat celý měsíc květen je - uklidit naše okolí, ale i zapojit různé věkové skupiny spoluobčanů

V rámci programu Aktivní Senior 2020 lze za tuto aktivitu získat 5 bodů do SeniorKARTY!

Na obecním úřadě si můžete vyzvednout pevné pytle na  sesbíraný odpad. Odpad můžete roztřídit do sberných kontejnerů, nebo donést na dvůr obecního úřadu.
Prosím, klidně odpad vyfoťte a pošlete na podatelna@obecpolice.cz. Vše se bude evidovat a průběžně dávat na web.
V červnovém zasedání zastupitelstva bude probíhat losování a vítěz dostane od Kulturní a sociální komise poukaz do Hospody Nad Točnou v hodnotě 1000 Kč.

Jen díky Vám, milí spoluobčané je totiž možné "Uklidit  Police" -  úspěšně  ve větším rozsahu. Je smutné, že vycházka do lesa se stala procházkou plnou odpadků, nástrah a nebezpečí. Už i Karel IV. v  roce 1350 v návrhu zemského zákoníku  Majestat Carolina zmiňuje nutnost chránit lesy a přírodu.  Naší přírody  si musíme vážit a chránit ji ze všech sil.

Moc děkujeme

Markéta Stříteská
předsedkyně kulturní a sociální komise
Datum vložení: 5. 5. 2020 10:27