Vánoční hvězda 2021

Vánoční hvězda 2021 1

Vánoční hvězda

Vánoční hvězdu si můžete objednat do 30. listopadu 2021 na obecním úřadě v prodejně Jednoty nebo ve škole.

Barvy: červená, bílá, růžová.

Cena vánoční hvězdy:

malá 60,- Kč

velká 120,- Kč.

Vánoční hvězda v číslech

Čistý výtěžek akce v roku 2020 byl 1 924 560 Kč.

Rozvezli jsme a prodalo se 39 317 kusů vánočních hvězd.

Vánoční hvězdu jsme rozvezli do 139 měst a vesnic ČR (podle nahlášených informací).

Do celé akce se zapojilo 580 dobrovolníků (podle nahlášených údajů).

Hvězda zaplavila 448 míst – škol, firem, podniků, prodejen, organizací a jiných institucí.

Vánoční hvězda pomohla zrealizovat tyto projekty:

1. Po celkové přestavbě a rekonstrukci oddělení JIRP - humanizovat nemocniční prostředí
  2. Opravit malby zničené rekonstrukci JIRP a vybavit hematoonkologické oddělení potřebami pro rodiče a zdravotnický personál, zrekonstruovat dětskou hernu, čekárnu, vybavit kuchyňku pro rodiče novými spotřebiči.
  3. Zakoupení nadstandardního vybavení a potřeb pro děti, maminky a oddělení (speciální roušky, pleny, 1 infúzní pumpu, 1 odsávačku, myčku, pračku a sušičku, 3 antibakteriální matrace, ).
  4. Přispět 5 rodinám na rodinnou rekreaci po dlouhodobé léčbě, na zimní a letní rekondiční pobyt dětí, víkendový pobyt.
  5. Finančně přispět 12 rodinám s onkologickým pacientem v těžké životní situaci.
  6. Umožnit nám nákupy výtvarného materiálu, finančně zajistit výtvarnou lektorku a provoz dětské galerie.
  7. Pořizovat dětem hračky do heren, věnovat dětem dárky při zahájení léčby, k narozeninám, svátkům, Vánocům, Velikonocům, při ukončení léčby a při výjimečných situacích.
  8. Finančně přispět 3 rodinám s těžce chronickým dítětem.
  9. Zakoupit přístroje ECG Holter, monitor životních funkcí pro kardiologicky nemocné děti
  10. Humanizovat prostory RTG a ambulance, vybavit ochrannými prvky.
  11. Poděkovat a obdarovat zdravotnický personál květinou a dárkem v těžkém období covidu.
  12. Opravit a desinfikovat stávající malby na Dětské klinice

Celá akce je pod záštitou prof. MUDr. Vladimíra Mihála, CSc.

Všem, kteří si charitativní květinu koupí, patří upřímné poděkování.

Děkujeme všem dobrovolníkům, sponzorům a mediálním partnerům, pomáháte nám udržet tuto tradici živou neuvěřitelných 24 let.

Datum vložení: 27. 10. 2021 12:00
Datum poslední aktualizace: 27. 10. 2021 12:00