Velikonoce ve farnosti

Velikonoce ve farnosti

VELIKONOCE 2021

VELIKONOČNÍ ZPOVÍDÁNÍ

Dobré prožití Velikonoc závisí hlavně od dobré zpovědi. Připomínám, že každý pokřtěný křesťan má povinnost alespoň jednou za rok přistoupit ke sv. zpovědi (zvláště na Velikonoce). To je to minimum, které mám udělat. Já ale doufám, že nejsme jen minimalisté a uděláme ochotně pro Ježíše něco navíc. Rozjímání nad Ježíšovým utrpením nás má pohnout k lítosti nad našimi hříchy, které taky obtížili jeho kříž a způsobili, že trpěl ještě víc. Na požádání rád vyzpovídám kohokoli a kdekoli.

ADORACE V BRANKÁCH

28.3.    KVĚTNÁ NEDĚLE                     14:00-15:00

1.4.      ZELENÝ ČTVRTEK                    18:30-19:30

4.4.      VELIKONOČNÍ NEDĚLE           14:00-15:00

Adorace je možností v tichu prožít osobní blízkost s Ježíšem, dávat mu otázky, sdílet s Ním své obavy, strachy, slabosti a všechno, co prožívám a co mě tíží na duši a tak v tichu čekat, co mi na to řekne osobně, přímo a nenuceně. Bude také spojena se sv. přijímáním kvůli omezení (po půlhodinách v 14:30 a 15:00).

HLÍDÁNÍ BOŽÍHO HROBU

3.4.      BÍLÁ SOBOTA              9:00-21:00

Před rokem tato možnost nebyla a tak ji letos ochotně využijme a projevme i tímto způsobem Ježíšovi svou vděčnost za to, co pro nás udělal. Je spousta lidí, kteří mu neděkují a vůbec si nevšímají jeho oběti za každého člověka. Prosme i za tyto lidi a lidi nevěřící, lhostejné a rouhavé. Rozpis bude po půlhodinách – můžete se zapsat – a budeme rádi, když se i takto zapojíte do spolupráce na oslavě Velikonočního Kristova díla.

PROGRAM MŠÍCH SV.:

28.3.    KVĚTNÁ NEDĚLE                   10:00