Veřejná konzultace ke stavu ochrany ovzduší v České republice

Dotazník ministerstva životního prostředí.

Předmětem veřejné konzultace je široká škála oblastí zájmu od vytápění domácností, přes průmysl a energetiku, dopravu, až po výkon státní správy a roli EU v ochraně ovzduší.
Veřejná konzultace, resp. její výsledky, budou použity jako jeden z podkladů pro komplexní novelu zákona o ochraně ovzduší a v dlouhodobém výhledu též pro určení směřování ochrany ovzduší v České republice v nadcházejících letech.

Veřejnou konzultaci ke stavu ochrany ovzduší v České republice najdete pod tímto odkazem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOKSNlmDvT_kUGo20UfX97DKdj2cCogMQD765nQKSwaze79Q/viewform

Veřejná konzultace je spuštěna od 1. 7. 2021 do 15. 8. 2021. Poté proběhne její vyhodnocení.

Datum vložení: 14. 7. 2021 9:57
Datum poslední aktualizace: 14. 7. 2021 10:04

Dnes je 23.4.2024

Svátek má Vojtěch