Volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

8. a 9. října 2021

Prezident republiky vyhlásil na dny 8. a 9. října 2021 volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. V naší obci je jeden volební okrsek a volební místnost se nachází v zasedací místnosti obecního úřadu. Hlasovací lístky obdrží všichni voliči na adresu svého trvalého pobytu nejpozději 3 dny přede dnem voleb.

Voličem je občan ČR, který alespoň druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let.

Hlasovat můžete po předložení platného dokladu v pátek 8. října od 14:00 hodin do 22:00 hodin, v sobotu 9. října od 8:00 hodin do 14:00 hodin.

Volič může požádat ze závažných, zejména zdravotních důvodů, obecní úřad a ve dnech voleb také volební komisi, aby mohl hlasovat mimo volební místnost do přenosné volební schránky.

Renata Vajglová, zapisovatelka okrskové volební komise

Datum vložení: 4. 10. 2021 7:59
Datum poslední aktualizace: 4. 10. 2021 8:07