Obec Police
ObecPolice

Žádost o zdržení se používání zábavní pyrotechniky

Žádost o zdržení se používání zábavní pyrotechniky při oslavách nového roku

Obecní úřad žádá občany, aby se zdrželi používání zábavní pyrotechniky při oslavách nového roku. Důvodem jsou násilné činy spojené se střelbou, které se bolestně dotkly mnoha lidí a rodin osobně, nepřímo pak v podstatě každého z nás. Oslavit příchod nového roku lze i bez peterd, dělobuchů a rachejtlí. Věřím, že tenhle apel pochopíte jako velká část veřejnosti nejenom v naší obci.

                        Michal Havran

                          starosta

Datum vložení: 28. 12. 2023 9:51
Datum poslední aktualizace: 28. 12. 2023 9:58
Autor: Marie Černochová

INFO

Lidé v naší dědině

Logo

Facebook

Mobilní aplikace

mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.