Zprávičky z naší školičky

Máme radost !!!!!!

Fungování škol a školek se vrací po zklidnění pandemické situace do normálu, i když neustále musíme dodržovat všemožná opatření. Testování, používání desinfekce, roušky, oddělené vchody pro ZŠ a MŠ a jiný čas obědů, to vše zvládáme“ levou zadní“. Důležité je, že se opět všichni ve škole setkáváme.

Na konci dubna jsme se se žáčky ze školy už tradičně vydali uklidit les na Kozaru. V květnu jsme navštívili dopravní hřiště, kde čtvrťáci zvládli splnit testy a získali průkaz cyklisty.

Děti ze školky se začátkem května vydaly na výlet za zvířátky do lesa. Také si užily oslavu Dětského dne, kterou pro ně paní učitelky připravily na školní zahradě.

A co nás ještě čeká?

Se školáky navštívíme kino ve Valašském Meziříčí, vydáme se na výlet na hranickou propast a školní družina se vypraví na projektový den do Záchranné stanice v Bartošovicích. Děti ze školky čeká návštěva dopravního hřiště a předškoláčky rozloučení se školkou. A všichni společně se už moc těšíme, že si s rodiči užijeme Pohádkový les na Kozaře.

Tak snad můžeme doufat, že naše plány nezůstanou jen plány.

Všem děkujeme za přízeň a přejeme do dalších dnů hlavně zdraví, spokojenost a dny plné sluníčka.

Kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Police

Datum vložení: 5. 6. 2021 8:00