Využijte volné termíny k očkování

Očkování

Vedle již dříve avizovaných seniorů starších 70 let, se mohou od poloviny dubna k očkování proti koronaviru registrovat také osoby starší 65 let. V nejbližších dnech se pak systém otevře i pro zájemce starší 60 let. Očkovací centrum v Nemocnici AGEL Valašské Meziříčí aktuálně očkuje 1 800 osob týdně.

V následujících týdnech dojde k navýšení počtu vakcín, a tím i k výraznému zvýšení počtu očkovaných. Proto nečekejte a využijte bezplatnou registraci, na základě které budete naočkování v nejbližších dnech. Registrační systém naleznete na registrace.mzcr.cz.

Prosíme, předejte tuto informaci svým rodičům, prarodičům či známým a pomozte jim s registrací. Očkování je dle odborníků jediné rozumné preventivní opatření, která nám v boji s koronavirem umožní návrat k normálu.

Zdroj: https://www.valasskemezirici.cz/vyuzijte-volne-terminy-k-ockovani/d-45924

Datum vložení: 21. 4. 2021 16:02
Datum poslední aktualizace: 21. 4. 2021 16:06