Obce spolupracovaly na zefektivnění komunikace s veřejností

.

Mikroregion Valašskomeziříčsko-Kelečsko úspěšně dokončil společný projekt zaměřený na zefektivnění komunikace veřejné správy s občany. Mezi hlavní aktivity tohoto projektu patřilo vypracování Komunikační strategie Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko s Akčním plánem na roky 2023 až 2025 a provedení přímých opatření v jednotlivých obcích. Částečně nebo zcela byly modernizovány oficiální webové stránky obcí Choryně, Oznice, Police a Valašské Meziříčí, které jsou nyní uživatelsky přívětivější a nabízejí řadu funkcionalit, které zjednoduší komunikaci a spolupráci mezi veřejnou správou a veřejností. Průběžně byly obce Choryně, Kladeruby, Lešná, Oznice, Mikulůvka, Police, Poličná a město Valašské Meziříčí vybavovány také elektronickými úředními deskami v podobě informačních panelů umožňující 24hodinový přístup na úřední desku těchto obcí.

S výstupy projektu je možné se seznámit na následujících webových stránkách:

Projekt s názvem „Zefektivnění komunikace s veřejností v Mikroregionu Valašskomeziříčsko-Kelečsko“ (registrační číslo projektu: CZ.03.4.74/0.0/0.0/19_109/0016881) byl spolufinancován z rozpočtu Evropské unie prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Datum vložení: 10. 3. 2023 7:04
Datum poslední aktualizace: 10. 3. 2023 7:06