Hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 4. 2021

Hlášení místního rozhlasu ze dne 12. 4. 2021 1

Hlášení rozhlasu

Obecní úřad oznamuje, že ve středu 14. dubna proběhne sběr pytlů s plasty. Pytle prosím umístěte na sběrné místo odpadu před dům.

Obecní úřad ve spolupráci s Diakonií Broumov pořádá ve středu 14. dubna od 7:00 do 17:00 hodin humanitární sbírku. Darované věci prosím zabalte do krabic nebo igelitových pytlů. Prosíme o darování pouze nepoškozených oděvů, obuvi, batohů a tašek s funkčními zipy.

Informace občanům ke sčítání lidu. Česká pošta oznamuje, že bude od soboty 17. dubna doručovat tiskopisy těm občanům, kteří se do pátku 16. dubna nesečetli elektronicky. Prosí občany, aby pokud je to možné, upřednostnili elektronické sčítání.

Datum vložení: 12. 4. 2021 17:00
Datum poslední aktualizace: 12. 4. 2021 17:00