Hlášení místního rozhlasu ze dne 17. 9. 2021

Hlášení rozhlasu ze dne 17. 9. 2021 1

Hlášení rozhlasu

Firma Nikol drůbez nabízí k prodeji slepice 22 týdnů, chovné kohouty, krmné směsi a vitámíny. Prodej se uskuteční v sobotu 18. září od 14:45 do 15:00 hodin u obecního úřadu.

Farnost Branky Vás srdečně zve na Farní den, který bude tuto neděli 19. září odpoledne. V 15:00 hodin bude slavnostní otevření farní kuchyně a prohlídka vnitřních prostor fary. Občerstvení je zajištěno. Na farní zahradě se bude podávat specialita slovenské kuchyně: domácí boršč.

Kulturní a sociální komise při Obecním úřadě v Policích zve všechny seniory na Setkání seniorů, které se koná v sobotu 18. září od 15 hodin v sále hospody Nad Točnou. K poslechu zahraje cimbálová muzika Valašsko a dobrou atmosféru zpříjemní hrou na akordeon a zpěvem pan Antonín Sekyra. S sebou prosím přineste malý dárek do tomboly a také SeniorKarty. Z přinesených SeniorKaret vylosujeme výherce, kteří obdrží odměny.

Tělovýchovná jednota Police zve své příznivce na utkání dorostu mezi sdruženým družstvem Kelč/Police a sdruženým družstvem Vidče/Valašská Bystřice, které se odehraje v neděli 19. září v 10:00 hodin na hřišti v Policích.

Datum vložení: 17. 9. 2021 17:00
Datum poslední aktualizace: 17. 9. 2021 17:00