Hlášení místního rozhlasu ze dne 30.3.2021

Hlášení místního rozhlasu ze dne 30.3.2021 1

hlášení rozhlasu

Vedoucí prodejny Jednoty oznamuje, že z důvodu nařízení vlády bude prodejna na Velký pátek uzavřena. V sobotu bude otevřeno do 10 hodin. Prosí občany, kteří si objednali pečivo na pátek, aby si své objednávky pečiva upřesnili na jiné dny.

Drůbežárna Prace bude ve čtvrtek 1. dubna ve 13 hodin prodávat na rozcestí kuřice, chovné kohouty, slepice ve snášce, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak bude vykupovat králičí kožky - cena 10,- Kč/ks.

Firma Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev stáří 22 týdnů, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 1. dubna v době od 14.45 do 15.00 hodin u obecního úřadu.

Datum vložení: 30. 3. 2021 9:00
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2021 9:00