Hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 4. 2022

Hlášení rozhlasu ze dne 7. 4. 2022 1

Hlášení rozhlasu

Obecní úřad ve spolupráci s Mysliveckým spolkem Jasenec-Police pořádá v pátek 8. dubna akci „Ukliďme Police“. Ochranné prostředky a pytle na odpad se budou vydávat v 17:00 hodin na točně. Pro děti bude připravena sladká odměna.

Spolek Klenot Police srdečně zve děti i dospělé na Velikonoční posezení v příjemném prostředí Polické klubovny v sobotu 9. 4. 2022 v 15 hodin. Na programu bude výroba velikonočních ozdob a pletení tatarů – proutí na tatary prosím vezměte s sebou. Na setkání s Vámi se těší pořadatelé.

Firma Nikol Drůbež nabízí k prodeji kuřice před snáškou různých barev, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční v neděli 10. dubna od 14:15 do 14:30 u základní školy.

Datum vložení: 7. 4. 2022 17:00
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2022 17:00