Hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 6. 2022

Hlášení místního rozhlasu ze dne 7. 6. 2022 1

Hlášení rozhlasu

Obecní úřad oznamuje, že zítra 8. června proběhne svoz pytlů s plasty. Pytle prosím umístěte na sběrné místo odpadu před dům.

Studénka Drůbež nabízí k prodeji kuřice před snáškou, chovné kohouty, slepičky Green Shell - zelená skořápka, krůty široko prsní 15 týdenní bílé a bronzové, káčata, housata, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční zítra 8. června od 14:30 do 14:45 u základní školy.

České dráhy oznamují, že ve středu 8. června a ve čtvrtek 9. června vždy od 6:45 do 16:45 proběhne plánovaná výluka vlaků v úseku Kunovice - Loučka - Valašské Meziříčí. Po dobu výluky budou všechny vlaky nahrazeny autobusovou dopravou.

Datum vložení: 7. 6. 2022 17:00
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2022 17:00