Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 7. 2021

Hlášení místního rozhlasu ze dne 8. 7. 2021 1

Hlášení rozhlasu

Tělovýchovná jednota Police vás zve na finále mini soutěže, která se koná v sobotu
10. července od 10 hodin na hřišti v Policích. Utkání o 5. místo mezi mužstvy Police – Loučka se hraje v 10:30, o 3. místo si zahrají ve 13:30 Skalička a Černotín a zápas o 1. místo mezi Brankami a Komárnem se hraje v 16:30 hodin. Občerstvení je zajištěno.

MUDr. Sehnal oznamuje, že v době od 12. července do 24. července bude čerpat řádnou dovolenou a zastupovat ho bude ordinace v Kelči. K ošetření s sebou noste průkaz zdravotní pojišťovny a rozpis léků.

Obec Police a Mikroregion Valašskomeziříčsko – Kelečsko pořádají v sobotu
17. července cyklovýlet do Lednicko – Valtického areálu. Autobus s cyklovlekem bude přistaven v 6:00 hod. u hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí a v 6:30 hod. na autobusové točně v Policích. Trasa je dlouhá asi 35 km a vzhledem k malému převýšení je nenáročná. Cena za dopravu včetně kola je 200,-Kč/osobu. Závazné přihlášky do vyčerpání kapacity autobusu na OÚ v Policích.

Datum vložení: 8. 7. 2021 17:00
Datum poslední aktualizace: 9. 7. 2021 11:16