Hlášení ze dne 28. 5. 2020

Farní úřad oznamuje, že již tuto neděli pojede autobus na bohoslužbu do kostela v Brankách. Odjezd autobusu v 9:30 hodin z točny.

TJ Police zve všechny své příznivce na fotbalové utkání Branky - Police, které se koná v sobotu 30. května ve 14:00 hodin na hřišti v Brankách.

V naší obci probíhá dotazníkové šetření, jehož cílem je zjištění názorů a postojů občanů na život v obci a na směřování jejího dalšího vývoje. Výsledky dotazníkového šetření budou významným podkladem pro aktualizaci Programu rozvoje obce Police na roky 2021 – 2025. Prosíme občany, aby vyplněné dotazníky odevzdali do konce května na Obecním úřadě nebo do sběrné krabice, umístěné v Jednotě. Dotazník je možno vyplnit také na webových stránkách obce.

Datum vložení: 28. 5. 2020 17:00
Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2020 12:31