Zlatá svatba - manželé Havranovi

Nikdo nepozná na studánce, kolik vody už dala. Nikdo nepozná na mé lásce, kolik si z tebe vzala. Jak řeka s řekou, s krví krev se spojují a proud nás prudce nese. Sladko žít a s tebou plout.

Dne 18.04.1970, v krásném jaru, spojili své životy paní Anna a Václav Havranovi. Za 50 let krásného manželství svým třem dětem a vnoučatům dávali a dávají vše – lásku, péči, bohaté životní zkušenosti a hlubokou lidskou moudrost. Společnou cestu nastoupili bohatí vzájemnou láskou, úctou, sympatií i pochopením jednoho k druhému. Přeji Vám, aby radostná a tichá pohoda vyplnila všechna příští léta, abyste všechny příští dny a roky prožili ve zdraví, štěstí, klidu a spokojenosti.

Markéta Stříteská

předsedkyně kulturní a sociální komise

Datum vložení: 12. 5. 2020 10:00
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2020 10:00