Hasičská soutěž "O zlatý pohár hejtmana Zlínského kraje 2022"

Neděle 18. 9. 2022

V neděli 18. 9. 2022 proběhl 21. ročník hasičské soutěže "O zlatý pohár hejtmana Zlínského kraje". Prestižní soutěž se letos uskutečnila ve sportovním areálu TJ Police. Soutěžící družstva přivítal starosta obce pan Karel Hlavica, ředitel HZS Zlísnkého kraje Ing. Vít Rušar a starosta KSH Zlín bratr Vlastimil Nevařil. Síly si změřilo 10 družstev mužů a 10 družstev žen. Celková atmosféra i přes nepříznivé počasí byla skvělá, stejně jako výsledky soutěžících družstev. Putovní poháry a ostatní ceny pro účastníky přijel osobně předat hejtman Zlínského kraje Ing. Radim Holiš. Velké poděkování za přípravu soutěže patří pořadatelům z TJ Police, SDH Police a za zajištění občerstvení Jindřichovi Svobodovi.

Datum vložení: 21. 9. 2022 10:02
Datum poslední aktualizace: 21. 9. 2022 10:15